ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α’ ΕΥΒΟΙΑΣΡΟΗ

Ποδόσφαιρο Α Ευβοίας : Συγκεντρωτικά στοιχεία-όλες οι Αγωνιστικές Από την 1η έως και την 27η

Α’ ΕΥΒΟΙΑΣ : Πανόραμα (9/4)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της εικοστής έβδομης αγωνιστικής στις 8-9/04/2023

1η αγωνιστική

Λουκίσια-Απόλλων Ερέτριας 2-2

Αρτάκη-Ταμυναϊκός 2-2

Κάρυστος-Μαντούδι 2-0

Αλάτσατα-Ελλήσποντος 0-0

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι 5-0

Σταυρός-Δροσιά 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Αιδηψός 1-1

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών 4-0

2η αγωνιστική

Αρτάκη-Λουκίσια 9-0

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 3-3

Ταμυναϊκός-Αλάτσατα 4-0

Μαντούδι-Μακρυκάπα 1-5

Ελλήσποντος-Σταυρός 0-1

Αυλωνάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 3-1

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 1-3

3η αγωνιστική

Λουκίσια-Κάρυστος 0-2

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-3

Μακρυκάπας-Απόλλων Ερέτριας 6-1

Σταυρός-Ταμυναϊκός 0-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαντούδι 1-4

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-1

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 3-0

Δροσιά-Αιδηψός 2-1

4η αγωνιστική

Αλάτσατα-Λουκίσια 2-2

Κάρυστος-Μακρυκάπα 1-1

Αρτάκη-Σταυρός 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 6-2

Μαντούδι-Αμαρυνθιακός 2-4

Ελλήσποντος-Αιδηψός 0-0

Αυλωνάρι-Δροσιά 0-2

5η αγωνιστική

Λουκίσια-Μακρυκάπα 1-1

Σταυρός-Αλάτσατα 3-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Κάρυστος 1-1

Ηρακλής Ψαχνών-Αρτάκη 0-4

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 7-0

Αιδηψός-Ταμυναϊκός 0-1

Δροσιά-Μαντούδι 2-1

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι 1-1

6η αγωνιστική

Σταυρός-Λουκίσια 0-0

Μακρυκάπα-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Αλάτσατα-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 0-2

Αρτάκη-Αιδηψός 5-0

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά 1-1

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι 4-2

Μαντούδι-Ελλήσποντος 5-0

7η αγωνιστική

Λουκίσια-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Ηρακλής Ψαχνών-Σταυρός 0-2

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 4-1

Αιδηψός-Αλάτσατα 5-0

Δροσιά-Κάρυστος 1-0

Αυλωνάρι-Αρτάκη 0-3

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Ταμυναϊκός-Μαντούδι 5-1

8η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Λουκίσια 0-1

Σταυρός-Αιδηψός 0-2

Μακρυκάπα-Δροσιά 0-1

Αλάτσατα-Αυλωνάρι 0-3

Κάρυστος-Ελλήσποντος 1-0

Αρτάκη-Μαντούδι 5-0

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-4

9η αγωνιστική

Λουκίσια-Αμαρυνθιακός 0-1

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Δροσιά-Νηλέας Νεοχωρίου 2-2

Αυλωνάρι-Σταυρός 1-1

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-0

Μαντούδι-Αλάτσατα 2-0

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Αρτάκη 0-6

10η αγωνιστική

Αιδηψός-Λουκίσια 3-1

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 3-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Ελλήσποντος 1-1

Σταυρός-Μαντούδι 0-3

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός 1-0

Αλάτσατα-Απόλλων Ερέτριας 3-0

Κάρυστος-Αρτάκη 0-3

11η αγωνιστική

Λουκίσια-Δροσιά 3-3

Αυλωνάρι-Αιδηψός 1-1

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός 0-2

Μαντούδι-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

Ταμυναϊκός-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Σταυρός 0-3

Αρτάκη-Μακρυκάπα 4-2

Κάρυστος-Αλάτσατα 4-2

12η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Λουκίσια 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 1-2

Αιδηψός-Μαντούδι 3-0

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 2-0

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας 3-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Αρτάκη 0-4

Σταυρός-Κάρυστος 4-1

Μακρυκάπα-Αλάτσατα 2-0

13η αγωνιστική

Λουκίσια-Ελλήσποντος 1-3

Μαντούδι-Αυλωνάρι 5-0

Ταμυναϊκός-Δροσιά 4-0

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 1-1

Αρτάκη-Αμαρυνθιακός 1-0

Κάρυστος-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Αλάτσατα-Νηλέας Νεοχωρίου 3-2

Μακρυκάπα-Σταυρός 0-0

14η αγωνιστική

Μαντούδι-Λουκίσια 3-0

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός 0-2

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Δροσιά-Αρτάκη 0-4

Αιδηψός-Κάρυστος 4-1

Αμαρυνθιακός-Αλάτσατα 6-0

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 1-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Σταυρός 1-4

15η αγωνιστική

Λουκίσια-Ταμυναϊκός 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι 1-2

Αρτάκη-Ελλήσποντος 5-1

Κάρυστος-Αυλωνάρι 2-1

Αλάτσατα-Δροσιά 1-1

Μακρυκάπα-Αιδηψός 1-1

Σταυρός-Αμαρυνθιακός 0-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ηρακλής Ψαχνών 2-1

16η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Λουκίσια 0-0

Ταμυναϊκός-Αρτάκη 0-2

Μαντούδι-Κάρυστος 3-0

Ελλήσποντος-Αλάτσατα 1-0

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα 1-2

Δροσιά-Σταυρός 1-1

Αιδηψός-Νηλέας Νεοχωρίου 6-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αμαρυνθιακός 0-1

17η αγωνιστική

Λουκίσια-Αρτάκη 0-5

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Αλάτσατα-Ταμυναϊκός 0-1

Μακρυκάπα-Μαντούδι 1-0

Σταυρός-Ελλήσποντος 1-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά 2-0

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 4-0

18η αγωνιστική

Κάρυστος-Λουκίσια 2-1

Αρτάκη-Αλάτσατα 6-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 0-1

Ταμυναϊκός-Σταυρός 2-1

Μαντούδι-Νηλέας Νεοχωρίου 8-0

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 1-2

Αιδηψός-Δροσιά 5-4

19η αγωνιστική

Λουκίσια-Αλάτσατα 1-0

Μακρυκάπα-Κάρυστος 1-2

Σταυρός-Αρτάκη 1-3

Νηλέας Νεοχωρίου-Απόλλων Ερέτριας 1-2

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 0-2

Αμαρυνθιακός-Μαντούδι 6-0

Αιδηψός-Ελλήσποντος 4-0

Δροσιά-Αυλωνάρι 4-0

20η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Λουκίσια 0-1

Αλάτσατα-Σταυρός 1-1

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου 2-1

Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 7-0

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-2

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 2-0

Μαντούδι-Δροσιά 1-1

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος 2-0

21η αγωνιστική

Λουκίσια-Σταυρός 1-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Μακρυκάπα 1-4

Ηρακλής Ψαχνών-Αλάτσατα 4-2

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 4-0

Αιδηψός-Αρτάκη 2-2

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 2-3

Ελλήσποντος-Μαντούδι 2-2

22η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Λουκίσια 0-3

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών 1-1

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 1-0

Αλάτσατα-Αιδηψός 2-3

Κάρυστος-Δροσιά 0-0

Αρτάκη-Αυλωνάρι 3-1

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 1-1

Μαντούδι-Ταμυναϊκός 0-2

23η αγωνιστική

Λουκίσια-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Αμαρυνθιακός-Νηλέας Νεοχωρίου 7-0

Αιδηψός-Σταυρός 4-3

Δροσιά-Μακρυκάπα 1-1

Αυλωνάρι-Αλάτσατα 3-3

Ελλήσποντος-Κάρυστος 1-0

Μαντούδι-Αρτάκη 1-3

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 0-1

24η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Λουκίσια 6-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός 0-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Δροσιά 2-3

Σταυρός-Αυλωνάρι 2-2

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 2-0

Αλάτσατα-Μαντούδι 2-1

Κάρυστος-Ταμυναϊκός 0-3

Αρτάκη-Απόλλων Ερέτριας 3-0

25η αγωνιστική

Λουκίσια-Αιδηψός 0-3

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 2-3

Αυλωνάρι-Ηρακλής Ψαχνών 2-0

Ελλήσποντος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-2

Μαντούδι-Σταυρός 3-1

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα 3-2

Απόλλων Ερέτριας-Αλάτσατα 1-0

Αρτάκη-Κάρυστος 6-0

26η αγωνιστική

Δροσιά-Λουκίσια 1-2

Αιδηψός-Αυλωνάρι 2-0

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος 7-2

Ηρακλής Ψαχνών-Μαντούδι 3-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ταμυναϊκός 0-0

Σταυρός-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Μακρυκάπα-Αρτάκη 0-4

Αλάτσατα-Κάρυστος 3-0

27η αγωνιστική

Λουκίσια-Αυλωνάρι 0-0

Ελλήσποντος-Δροσιά 1-0

Μαντούδι-Αιδηψός 1-3

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 0-2

Απόλλων Ερέτριας-Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Αρτάκη-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Κάρυστος-Σταυρός 0-0

Αλάτσατα-Μακρυκάπα 1-0

  1. Αρτάκη 77
  2. Αμαρυνθιακός 75
  3. Ταμυναϊκός 62
  4. Αιδηψός 51
  5. Μακρυκάπα 41
  6. Δροσιά 35
  7. Κάρυστος 35
  8. Σταυρός 34
  9. Μαντούδι 33
  10. Ηρακλής Ψαχνών 32
  11. Ελλήσποντος 31
  12. Λουκίσια 27
  13. Αυλωνάρι 21
  14. Αλάτσατα 20
  15. Απόλλων Ερέτριας 19
  16. Νηλέας Νεοχωρίου 11

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28η, 12/4)

Ελλήσποντος-Λουκίσια

Αυλωνάρι-Μαντούδι

Δροσιά-Ταμυναϊκός

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών-Κάρυστος

Νηλέας Νεοχωρίου-Αλάτσατα

Σταυρός-Μακρυκάπα

ΠΗΓΗ : eviasports    11 Απριλίου 2023

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ποδόσφαιρο Γ Εθνική : Αποτελέσματα 11/12/2022-Βαθμολογία – Επόμενη Αγωνιστική

ALIVERIPRESS

Λειτουργία Καταστημάτων Αθηνών την Εορταστική Περίοδο

ALIVERIPRESS

Β’ Εθνική Playoffs Βορρά: Σούπερ Δόξα, άλωσε την έδρα του Βίκου και πέρασε στους Τελικούς 12 Απριλίου 2023

ALIVERIPRESS

Leave a Comment

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε Αποδοχή Διαβάστε Περισσότερα