ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΥΒΟΙΑΡΟΗ

Ποδόσφαιρο: Αγώνες Γ Εθνική 3ος όμιλος και Α-Β-Γ Ευβοίας 18 & 19 Μαρτίου 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ

Α ΕΥΒΟΙΑΣ         23η Αγωνιστική    18-03-2023    ΩΡΑ 16:30

ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

 Β ΕΥΒΟΙΑΣ 1ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023        19η Αγωνιστική  ΩΡΑ 16:30

ΚΑΘΕΝΟΙ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ  
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ  
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ  
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΙΚΙΔΑΣ  

 

Β ΕΥΒΟΙΑΣ   2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023        18η Αγωνιστική    ΩΡΑ 16:30

ΔΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  
ΖΑΡΗΤΡΑ – ΜΑΡΜΑΡΙ  
ΟΛΥΜΠΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΥΛΙΔΑ  

 Γ ΕΥΒΟΙΑΣ   3ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023    17 η Αγωνιστική  ΩΡΑ 16:30

ΑΦΡΑΤΙ – ΡΟΜΑΙΚΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 Γ ΕΥΒΟΙΑΣ       1ος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023    14 η Αγωνιστική  ΩΡΑ 11:30

ΑΓΔΙΝΕΣ – ΑΕΚ Ν ΠΥΡΓΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΥΒΟΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Γ ΕΥΒΟΙΑΣ    2ος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ    17η Αγωνιστική  19-03-2023 ΩΡΑ 11:30

ΜΕΣΣΑΠΟΣ-ΚΥΖΙΚΟΣ
ΕΡΑΠΟΣ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ
ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΑΓ. ΠΑΛΙΟΥΡΑ            16:00

 Γ ΕΥΒΟΙΑΣ    3ος όμιλος

 17η Αγωνιστική  19-03-2023   ΩΡΑ 11:30

ΕΥΒΟΙΚΟΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ- ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 Γ ΕΥΒΟΙΑΣ    4ος όμιλος

14η Αγωνιστική  19-03-2023    ΩΡΑ 11:30

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                         16:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΚΥΜΗΣ – ΣΤΥΡΑ                                                  12:30

 Α ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ    23η Αγωνιστική     19-03-2023     ΩΡΑ 16:30

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΑΟΝ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ

 Β ΕΥΒΟΙΑΣ     1ος όμιλος

 19/03/2023        19η Αγωνιστική       ΩΡΑ 16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ          16:00   
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 Β ΕΥΒΟΙΑΣ    2ος όμιλος

  19/03/2023       18 η Αγωνιστική       ΩΡΑ 16:30

ΣΚΥΡΟΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
ΜΙΑΟΥΛΗΣ – ΜΟΝΟΔΡΙ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 Γ ΕΘΝΙΚΗ

 23η Αγωνιστική  19/03/2023      ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ                                12:00
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ- ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΛΕΥΚΙΜΜΗ                                                14:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΠΟ ΦΗΚΗΣ                                13:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΣ                                        13:00

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αγώνες Προσεχούς Σαββατοκύριακου Γ Εθνική- Α,Β,Γ Ευβοίας

ALIVERIPRESS

Ποδόσφαιρο : Αποτελέσματα Αγώνων 04 & 05 Φεβρουαρίου 2023 Γ Εθνική, Α-Β-Γ Ευβοίας

ALIVERIPRESS

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΑΜΕΙΟ: Στατιστικά Οκτωβρίου 2023

ALIVERIPRESS

Leave a Comment

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε Αποδοχή Διαβάστε Περισσότερα